ŽIVOTNÍ POJIŠTĚNÍ

POVINNÉ RUČENÍ

HAVARIJNÍ POJIŠTĚNÍ


Chcete vybírat z nabídky 12 pojišťoven?


"Jak na životní pojištění"

eBook ZDARMA


Nikdy nevíte, kam Vás osud zavede a co před Vás postaví. Pojištění sice nezabrání dopravní nehodě, nemoci, smrti, požáru, pádu stromu ani dalším neštěstím, ale zajistí vám peníze potřebné pro léčbu, opravu či splácení dluhu, aniž byste museli sahat do své kapsy.

Je RODINA pro Vás to nejcennější? Pak jistě Vaše nejbližší nechcete v případě nenadálé situace nechat na pospas osudu. Buďte zodpovědní a vytvořte pro ně s mou dopomocí jistotu do budoucna.

Pojištění = vyhozené peníze? Rozhodně NE. Své prostředky mnohdy utratíte za opravdu méně užitečné a potřebné věci, než je Vaše ochrana. Pojistěte se a spěte klidně. 

Životní pojištění, které chrání

Vaše smrt může mít fatální následky na fungování rodiny, proto zajistěte finance pro své nejbližší. Svou rodinu tak zabezpečíte a ochráníte před vážnými finančními problémy. Asi by Vás vůbec nenapadlo, že smrt může být ještě tou levnější variantou nenadálé události. Vaši blízcí sice přijdou o Vaše příjmy, ale nevzrostou jim výdaje - na rozdíl od situace, kdy se například stanete invalidními nebo Vás zasáhne vážná nemoc či úraz. To už kromě výpadku příjmů s sebou nese také výdaje za dlouhodobou léčbu, rehabilitaci, kompenzační pomůcky, stavební úpravy bytu/domu,... 

1. Čím jste mladší, tím je životní pojištění levnější.

2. Nepojišťujte si hlouposti, ale zaměřte se na vážné věci!

3. Špatně nastavené pojištění je horší než žádné pojištění!

Ptejte se! Není Vám něco jasné? Napadá Vás k životnímu pojištění něco dalšího? Sem s tím. Jedině tak získáte odpovědi na své otázky. Není důvod cítit se hloupě. Jsem tu přece od toho, abych přinášel odpovědi na Vaše otázky. 

Povinné ručení za rozumnou cenu

Nevěřte ve svou neomylnost - snad nikdo, kdo způsobil dopravní nehodu, to před nástupem do auta neplánoval. Zákon navíc ukládá povinnost pojištění odpovědnosti toho, kdo sedí za volantem Vašeho vozu. Stanovuje také určité minimální limity, které ale považuji za nedostatečné. Za pár korun navíc získáte vyšší ochranu a snížíte riziko, že budete v případě nehody něco doplácet ze své vlastní kapsy.

  • srovnání cen nabídek 12 pojišťoven na jednom místě
  • úspora 200 - 3500 Kč za stejnou nebo dokonce vyšší ochranu

Disponuji kalkulačkou, která během několika sekund porovná nabídky 12 pojišťoven. Jde především o cenu, zákazníkům jsem zatím vždy dokázal snížit náklady ve srovnání s jejich aktuální smlouvou.

Díky tomu ušetřili 200 - 3 500 Kč ročně při zachování či dokonce zvýšení pojistné ochrany!

Zastoupené společnosti