Životní pojištění

Pojištění majetku

Pojištění odpovědnosti

Povinné ručení


"Jak na životní pojištění"

eBook ZDARMA


Nikdy nevíte, kam Vás osud zavede a co před Vás postaví. Pojištění sice nezabrání dopravní nehodě, nemoci, smrti, požáru, pádu stromu ani dalším neštěstím, ale poskytne vám peníze, které jsou potřebné pro zajištění rodiny, dosažení stanovených cílůléčbu, opravu či splácení dluhu, aniž by byla ohrožena finanční stabilita rodiny.

Je RODINA pro Vás to nejcennější? Pak jistě Vaše nejbližší nechcete v případě nenadálé situace nechat na pospas osudu. Buďte zodpovědní a vytvořte pro ně a pro sebe dostatečné zajištění.

Pojištění = vyhozené peníze? Rozhodně NE. Kvalitní zajištění, by mělo být vaší prioritou č. 1! Své prostředky mnohdy utratíte za opravdu méně užitečné a potřebné věci, než je Vaše ochrana. Pojistěte se kvalitně a spěte klidně. 

Životní pojištění, které chrání

Vaše smrt může mít fatální následky na fungování rodiny, proto zajistěte finance pro své nejbližší. Svou rodinu tak zabezpečíte a ochráníte před vážnými finančními problémy. Asi by Vás vůbec nenapadlo, že smrt může být ještě tou levnější variantou nenadálé události. Vaši blízcí sice přijdou o Vaše příjmy, ale nevzrostou jim výdaje - na rozdíl od situace, kdy se například stanete invalidními nebo Vás zasáhne vážná nemoc či úraz. To už kromě výpadku příjmů s sebou nese také výdaje za dlouhodobou léčbu, rehabilitaci, kompenzační pomůcky, stavební úpravy bytu/domu,... 

1. Čím jste mladší, tím je životní pojištění levnější.

2. Nepojišťujte si hlouposti, ale zaměřte se na vážné věci!

3. Špatně nastavené pojištění je horší než žádné pojištění!

Ptejte se! Není Vám něco jasné? Napadá Vás k životnímu pojištění něco dalšího? Sem s tím. Jedině tak získáte odpovědi na své otázky. Není důvod cítit se hloupě. Jsem tu přece od toho, abych přinášel odpovědi na Vaše otázky. 

Jak pracuji?

  1. Vyslechnu si Vaše přání.
  2. Provedu analýzu potřebnou pro smysluplné nastavení pojistných částek - individuálně Vám na míru (doporučuji mít finanční plán).
  3. Navrhnu řešení.
  4. Předkládám řešení.
  5. Pokud návrh akceptujete, smlouva se podepisuje.
  6. Smlouva je uzavřena, vy platíte pojistné a mně přichází provize od pojišťovny.

Pojištění

V oblasti pojištění jsem vázaný zástupce KK makler.