KDO JSEM?

Za své hlavní poslání považuji zvyšování finanční gramotnosti klientů a široké veřejnosti (přednášková činnost). Jako nezávislý finanční specialista poskytuji poradenství a kompletní servis v oblastech POJIŠTĚNÍ, ÚVĚRŮ a SPOŘENÍ. 

Spolupráce s klientem

Vaše spokojenost je pro mne na prvním místě. Proto každému sjednání smlouvy vždy předchází analýza Vaší situace, během které objasníme Vaše přání a požadavky. Na základě výsledků analýzy předkládám návrhy, ze kterých společně vybíráme právě ten, který nejlépe odpovídá Vašim potřebám.

Slušnost a spolehlivost jsou hodnoty, na kterých se snažím stavět svůj osobní život a které zároveň vnáším do světa financí s cílem zlepšit jméno svého oboru. Mým posláním je ušetřit Vaše peníze a čas, abyste je mohli investovat do věcí či aktivit, které mají v životě opravdu smysl a přináší Vám radost.

Vzdělání

Samozřejmostí jsou povinné profesní zkoušky u České národní banky nezbytné k získání odborné způsobilosti v jednotlivých oblastech finančního poradenství. Dále jsem absolventem vysokoškolského studia v oblasti ekonomie.

Všechny nabyté vědomosti v praxi propojuji ku prospěchu klienta. V oboru se stále vzdělávám, sleduji novinky a usiluji o to, abych nabízel pouze ty nejkvalitnější produkty, které jsou v danou chvíli na trhu k dispozici.