KDO JSEM?

Za své hlavní poslání považuji zvyšování finanční gramotnosti klientů a široké veřejnosti (přednášková činnost). Jako nezávislý finanční specialista poskytuji poradenství a kompletní servis v oblastech HYPOTÉK, POJIŠTĚNÍ a SPOŘENÍ. 

Spolupráce s klientem

Pouze Vy víte nejlíp, proč za mnou přicházíte. Ať už jde např. o získání prostředků na vlastní bydlení, spoření pro děti, zajištění na stáří nebo třeba konkrétní pojištění. Společně probereme Vaše přání a požadavky a vymyslíme nejvhodnější řešení. Vaše spokojenost je pro mne na prvním místě.

Slušnost a spolehlivost jsou hodnoty, na kterých se snažím stavět svůj osobní život a které zároveň vnáším do světa financí s cílem zlepšit jméno svého oboru. Mým posláním je ušetřit Vaše peníze a čas, abyste je mohli investovat do věcí či aktivit, které mají v životě opravdu smysl a přináší Vám radost.

Vzdělání

Samozřejmostí jsou povinné profesní zkoušky u České národní banky nezbytné k získání odborné způsobilosti v jednotlivých oblastech finančního poradenství. Dále jsem absolventem vysokoškolského studia v oblasti ekonomie.

Všechny nabyté vědomosti v praxi propojuji ku prospěchu klienta. V oboru se stále vzdělávám, sleduji novinky a usiluji o to, abych nabízel pouze ty nejkvalitnější produkty, které jsou v danou chvíli na trhu k dispozici.